Nowy wielozadaniowy pomocnik kuchenny – Planeet Mix marki Zeegma   

Kolejna premiera produktu należącej do BrandLine Group marki AGD Zeegma – odkryj Planeet Mix – nowego wielozadaniowego, kompaktowego asystenta kuchennego z wieloma akcesoriami.   

Miksery Planeet Mix firmy Zeegma  

Nowy Planeet Mix by Zeegma to kolejny dodatek do kategorii kuchennych mikserów planetarnych stworzonych przez Zeegmę. Planeet Mix to kompaktowe, a zarazem wydajne rozwiązanie dla każdego nowoczesnego gospodarstwa domowego. Pomimo rozmiaru, Planeet Mix jest potężnym pomocnikiem kuchennym o mocy szczytowej 1800 W. Jest bardziej kompaktową alternatywą dla bestsellerowego miksera planetarnego Zeegma Planeet Chef. Mikser dostępny jest w 3 opcjach kolorystycznych.  

Zeegma – producent nowoczesnych urządzeń kuchennych  

Koncepcja Zeegmy jako marki skupia się na minimalizmie i ponadczasowym charakterze. Urządzenia są wyposażone w przydatne funkcje, a jednocześnie nie przytłaczają w codziennym użytkowaniu. Produkty Zeegma tworzone są po to, by uzupełniać gospodarstwo domowe i sprawiać, że codzienne gotowanie będzie znacznie łatwiejsze i efektywniejsze. Sprzęt AGD Zeegma jest idealny dla młodych, dynamicznych i zapracowanych ludzi. Design produktów Zeegma łączy klasyczny pragmatyzm i nowoczesne materiały – rozwiązania typu plug-and-play, łatwe w czyszczeniu, zawsze dobrze prezentujące się na wystawie.   

Aby dowiedzieć się więcej o Zeegmie i otrzymać indywidualną ofertę handlową, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym (formularz kontaktowy).