Lionelo na targach Kind + Jugend ASEAN 2023 w Tajlandii  

Marka Lionelo zadebiutowała na targach branży dziecięcej Kind + Jugend ASEAN w Tajlandii. Impreza Kind + Jugend ASEAN to jedne z największych targów branży produktów niemowlęcych i dziecięcych w Azji. Tegoroczne wydarzenie Kind + Jugend w Bangkoku to 200 wystawców z całego świata i ponad 5.000 m2 powierzchni wystawienniczej. Podczas zaledwie 3 dni (05-08.04.2023) targi produktów dziecięcych w Tajlandii zgromadziły ponad 3000 zwiedzających.  

Marka Lionelo wystawcą na Kind + Jugend ASEAN  

Podczas tegorocznej edycji Kind + Jugend ASEAN marka Lionelo zadebiutowała w roli wystawcy, dzieląc stoisko z zaufanym Partnerem – Polską Agencją Inwestycji i Handlu (Polish Investment and Trade Agency). Podczas targów Kind + Jugend ASEAN marka Lionelo, jako producent wózków i artykułów dziecięcych, zaprezentowała najnowszy produkt w ofercie spacerówek dla dzieci – kompaktowy wózek spacerowy na dużych kołach – Lionelo Cloe. Na stoisku G-14 pokazaliśmy także nasz bestseller – fotelik samochodowy dla dzieci Lionelo Bastiaan.  

Dziękujemy PAIH za możliwość wspólnego uczestnictwa w Targach Kind + Jugend ASEAN w Bangkoku. Wszystkim zwiedzającym jeszcze raz serdecznie dziękujemy za tak duże zainteresowanie produktami Lionelo.   

W sprawie nawiązania współpracy z marką Lionelo, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym, który z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania oraz przedstawi indywidualną ofertę handlową (formularz kontaktowy).